Postovani, prilikom kupanja, ispod pazuha sam napipala kuglicu velicine klikera koja je bolna na dodir. . . Da li mi mozete reci nesto vise o tome? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 09. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se obratite lekaru koji će vam dati antibiotik da popijete par dana a zatim proveriti da li je došlo do povlačenja ili promene veličine i konfiguracije. Najverovatnije se radi o nekom ateromu, fibromu, zacepljenom kanalu, ali ipak proverite.