Postvani, godinu dana sam provela na floridi i od proslog jula noge su pocele da oticu sve vise i vise. U momentu ocaja, pitala sam lekara i rekao mi je da prestanem da pijem koefin i to je prestalo na kratko, ali otok i dalje postoji. Sada ima vec vise od godinu dana kako traje. Ja sam se vratila u srbiju pre 6 meseci, i ovo je slika iz avgusta, uz to broj cipela mi se poveca za ceo broj sa 38 na 39. Nos ne prestaje da mi curi takodje. Ako mozete da mi pomognete bila bih vam vrlo zahvalna. Inace vodim relativno zdrav zivot, slabo konzumiram alkohol, ne pusim, bavim se sportom (mada sam u martu povredila saku i za manje od 2 meseca sam dobila 13kg viska-jos u americi) . Unapred zahvalna marina

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Potrebno je da korigujete telesnu tezinu i da eventualno probate sa čajevima biljnim koji će vam povećati diurezu a biti dovaljno bezbedne jer ste vi mlada osoba. Uradite i laboratoriski pregled iz koga će se videti stanje vaših organa.