Zadnje dve noći budim se sa bolovima na levog tabana ispod malog i do malog prsta. Čim ustanem i napravim par koraka bolovi nastaju. Koji su mogući uzroci. Imam 60 god. Imam anginu pektoris, diabetes. Pušač. Ne konzumiram alkohol. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Vi ste i pušač i dijabetičar. Znate koliko je to loše za vaše krvne sudove a i nerve. Dakle, regulišite šećer i prestanite sa pušenjem i tegobe će nestati. Eventualno uključite alfa lipoinsku kiselinu da vam se simtomi smanje.