Postovana gospodo molio bih vas da mi odgovorite i objasnite od cega sve bolujem. . . Bio sam na sistematskom pregledu i sada sam tek dobio izvestaj preko firme. . . . Ne zvuci nimalo bezazleno. . . Dijagnoze su: hypoacusis sensorineuralis bill dysfuntio hepatis hypertensio arterialis obesitas astigmatsmus myopicus simplex ou molio bih vas da mi svaku dijagnozi objasnite onako prosto narodski. . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Prva da lošije čujete, zatim da imate blazi poremećaj funkcije jetre koji treba ispitati, povišen krvni pritisak, gojazni ste, lošije vidite što naravno mozete da korigujete naočarima. Dakle i nije tako opasno ali se trebate lečiti.