U zadnje vreme, se osecam cudno. . . . Ne znam kako jednostavnije da objasnim. Imam mucninu, boli me glava u predelu vrata, ka potiljku i ruke su mi malaksale, kratku vrtoglavicu. . . . Inace jako puno spavam (to je oduvek tako) , vise od 12h dnevno, brzo se umaram, depresivna sam. . A dug period imam problema sa zatvorom. . . Nikada ranije nisam proveravala pritisak, ali sad je jako nizak. . . 90-60. . . . Puls oko 80. . . . . Da li je sve ovo nekako povezano, pa vodi ka istom ili sta. . . . . . . ? Inace, ishrana mi je neuredna, a i ne zdrava.

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Svi simtomi koje navodite ukazuju na depresiju. Potrebno je da se obratite psihijatru sa kojim ćete porazgovarati i koji će vam dati terapiju. Biće vam nakon toga znatno bolje kako psihički tako i somatski.