Postovani doktore, vec dva dana ne mogu da spavam. . . Osjecam se iscrpljeno, a moram da ucim, jer za par dana mi pocinju ispiti. . . . Dali bi mi koriscenje bromazepana, pomoglo u ovih par dana da nocu spavam? Hvala. . . .

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ja sam uvek za prirodan san, ali ako ste sve pokušali ipak uzmite persen ili neki od prirodnih, biljnih preparata. Pokušajte sa šetnjom, čašom toplog mleka pre spavanja, nekom laganom muzikom ili izlaskom u grad. Ako ništa ne pomogne onda posegnite za lekom.