Poštovani, imam problem! Već duže vrijeme imam otečene prepone koje nisu boljele ali sad već dva tjedna boli me s desne strane i imam osjećaj kao da su mi natekli limfni čvorovi ili već što, boli me jače na dodir taj dio koji sam opisala ali ne samo površinski već i u dubini prema malom stomaku!

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Niste mi naveli da li uz to imate i učestalo mokrenje ili otežano, da li imate ginekološki problem, bolove u predelu jajnika, problem sa stolicom? Dakle posetite lekara koji će vam na osnovu pregleda postaviti dijagnozu i dati terapiju.