Ppostovani, moja majka je godiste 1930. Boluje od diabetes mellitus ad insulino independens, hipertensio arterialis primaria, insufficientia renalis chronica gr iii. Anemia inmorbis chronicis allia. Cholelithiasis

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Naveli ste da vaša majka boluje od šećera, povišenog pritiska, hronične bubrežne slabosti i kamena u žučnoj kesi. Važno je da ona bide pod nadzorom lekara i ove bolesti se mogu konrolisati i lečiti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43821

    • Postovani, sta od povrca i voca sme da jede bolesnik koji ima dijabetes, povisen kalijum i pije lasix na treci dan. Bubrege vrlo oste'ene.