Postovani, imam 30 godina i s vremena na vreme imam tegobe u vidu: potpunog gubitka energije, iscrpljenosti organizma, lupanje srca, nedostatak snage za sve, praceno padom krvnog prititska. Radila sam krvnu sliku, ekg, hormone i svi nalazi su u redu. Doktori kazu da je stres. Da li mi mozete reci kom specijalisti da se obratim, da li da izvrsim pregled glave ili. . ? Hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pošto ste obavili preglede i pretpostavlja se da je stres potažite pomoć psihijatra a on će u razgovoru sa vama ustanoviti da li je u pitanju stres, depresija ili je potreban i pregled neurologa (snimanje glave) .