Kada sam primio 4 injekciju (penicilin) odma posle 1 min pocelo da mi se vrti u glavi, neki cudan zvuk u usima, u jednom trenutku nisam znao za sebe doktor mi je rekao lezi na krevet ja lego na pod, podigao mi je noge i razgovarao sa mnom odma posle 2min proslo me je, to mi se dogodilo sa 7god, xvala bogu od tada pa do sada je sve bilo u redu. Zanima me sta je to bilo i jel moze da se ponovi u daljolj buducnosti osim ako popijem lek ili tako nesto?

    Odgovoreno: 21. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Niste se izjasnili da li je lekar vasu reakciju okarakterisao kao alergisku ili ne. Niste naveli da li ste imali pad tenzije, osip, svrab, gusenje. Najbolje porazgovarajte sa lekarom koji vam je pruzio pomoc. On ce vam reci o cemu se radi i eventualno dati savet o daljem ponasanju u buducnosti.