E pa ne znam odakle bih pocela, ali recimo pre 3 godine sam imala psihosomatski poremecaj posle lekova koje sam pila citalopram, uglavnom se snalazim sa povremenim napadima, inace imam umanjenu funkciju stitnjace, pijem tyranojod, preskakanja srca i ostale gluposti prevazilazim bez lekova odavno, ali moje je pitanje je imam nenormal bol u levoj plecki, doktor mi je rekao da su pluca ok, posto sam u 4 mesecu trudnoce sem paracetamola ne smem nista drugo uzimati, toliki imam strah da nije nesto naopako a niko me ne razume uzgre pusac sam strasni. Sta je moze te li mi pomoci, hvala unapred. M. Misic

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da vam ja i ne mogu mnogo pomoći. Konsultujte ginekologa i endokrinologa jer poremećaj funkcije štitna žlezde nije za zanemarivanje. Nemate razloga za brigu ali ipak posetite lekara da vam proceni pokrete i nađe uzrok bola u plećki.