Dragi postovani imam 32 godine i alergijsku astmu. Imam sledeci zdrastveni problem: vecinom ujutro kad ustanem imam osecaj u nogama kao da nisu moje i da nemogu na njima da stojim, posle rucka mi se obavezno spava, u zelucu imam osecaj velike tuge i sve mi je crno. Molim vas za vas savet

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Potrebno je da se obratite svom lekaru da vam uradi osnovne analize i posavetuje vas na koje konsultativne preglede treba da idete. Verovatno postoji problem depresije koja je danas jako prisutna, tako da je potrebno da potražite pomoć i biće vam bolje.