Zanima me kako i sa cime sto pre mogu da ocistim svoj organizam od cigareta i svega sto one nose sa sobom? Za koliko vremena mogu svoj organizam da smatram ociscenim (cistim) od cigareta? Zdravo se hranim i fizicki sam aktivna. Imam 27 god.

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Vi čete već za nekoliko dana detoksifikovati organizam od produkata. Nažalost duže vreme ćete imati posledice naročito ako imate dug pušački staž sa dosta popušenih cigareta dnevno. Neke stvari će se lagano popravljati a neke će ostati narušene. S obzirom da ste mladi i da nemate dug pušački staž vi ćete se potpuno osloboditi svega. Dakle pobedili ste i uradili veliku stvar za sebe.