Pusac sam 18 godina, najpre sam pusio jednu kutiju dnevno, a zadnjih par godina preko dve kutije. Pre cetri dana uhvatilo me grlo nisam mogo niti normalno da jedem niti da pijem, zapalio cigaru nisam osetio dim. Odonda nisam zapalio nijednu cigaru, cetvrti dan ne pusim. Pitanje jel steti organizmu naglo ostavljanje pusenja i sta bi trebalo da se koristi od preparata za brze ciscenje organizma. Hvala

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Bravo! Samo napred. Ne šteti organizmu nagli prestanak, naprotiv. Uradili ste veliko delo za sebe i okolinu. Pijte dosta tečnosti, boravite na čistom vazduhu, izbegavajte društvo pušača dok učvrstite svoju odluku i snagu. Doneli ste pravu odluku i kad god vam je teško tražite podršku lekara, okoline i nepušača ili bivših pušača.