Na snimku pluca mi je doktor u urgentnom centru rekao da imam mekotkivne nodularne promene velicine 16 mm, levo posterobazalno u plucima, kao i lipom velicine 6x3, 2 u masnom tkivu desno lumbalno. Totalni sam laik za medicinu pa vas molim da mi objasnite sta se desava u mom organizmu, inace sam na sve te preglede isla jer me je boleo stomak i imam cistu velicine 6 cm na levom jajniku zbog koje pocinje da mi se koci leva noga, te hirurg predlaze hitnu operaciju istog. Molim za odgovor i savet. Zahvalna

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Poslušajte savet ginekologa i otklonite cistu. Biće vam znatno lakše i bolje. Samim tim i porazgovarajte o tim promenama o kojim se ne bih izjašnjavala bez snimka i neke okvirne dijagnoze. U svakom slučaju ne odlažite operaciju i nakon nje se ponovo javite.