Molim vas za odgovor. Moj muz je 2005 imao povredu pankreasa hiruski mu je odstranjen rep pankreasa posle te hiruske intervencije dobio je sepsu pa je opet operisan i tom prilikom odstranjena je slezina. Oktobra 2008 opet je operisan na vma zbog prilaslica. Trenutno lab. Analize su u granici normale osim holesterola7. 5 i triglicerida 3. 5. On se oseca veoma lose oseca zamor bol u misicima i celom telu veoma je lose volje veoma cesto nervozan. Tako je vec mesecims unazad molim vas preporucite mi sta dalje kom lekaru da se obratimo za pomoc hoce li tako biti doveka ili postoji mogucnost da nastavi zivot normalno. Hoce li biti kakvih posledica>unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Niste se izjasnili kako vam je suprug što se tiče srčanih ili drudih smetnji. U svakom slučaju vi ga odvedite kod lekara koji će pri pregledu ustanoviti i predložiti dalje lečenje. Možda je potrebna konsultacija hematologa, kardiologa ili psihijatra (možda je u pitanju depresivnost) .