Uradio sam biohemijski nalaz 21. 09. 2009 ast je 19 a ref, vrednost je od 0-18 alt je 58 a ref. Vrednost je od 0-22 lezao sam zuticu kad sam imao 10g dali povecanje transiminaze moze da ostavi posledice zutice unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli pre kog vremena ste imali žuticu, da li ste bili bolesni u poslednje vreme, da li imate mučninu, podrigivanje? Rezultati nisu alarmantni ali zahtevaju pažnju i dijetu. Obratite se svom izabranom lekaru.