Imam ceste alergije koje se javljaju tokom noci, desava mi se da mi se svaka pora na kozi naduje. Osecam hladnocu i nemir u nogama, kao da mi nesto mili po kozi. Bila sam kod doktora i on mi je rekao da ne zna nasta sam tacno alergicna i sumnja da sam dosta nervozna osoba i dao mi je tablete za smirenje i lek za alergiju. Meni to ne pomaze, molim vas recite mi da li nije nesto povezano sa ls sindromom?

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Alergija koja postoji samo tokom noći a danju ne? Obratite se svom lekaru i duže popričajte o svojim smetnjama. Ako to ne možete porazgovarajte sa psihijatrom. Možda se radi o nekoj depresiji koja se veoma lepo leči i biće vam mnogo bolje i što se tiče sna i tog mravinjanja i trnjenja.