Pisala sam vam u vezi krvne slike, rekli ste sve je ok, zanima me dali mi je secer u mokraci pozitivan zato sto mi je to jutro kad je vadjena krav bio 15. 6 a i prethodni dan je bio povisen, da li to ima veze zbog toga ili to treba da ti bude povecan secer dugi period unazad da bi se pojavio u mokraci, kako se on eliminise iz mokrace, fibrinogen ste mi rekli da je povecan pa vas pitam da li je to zbog toga jer pijem trental za reumu, a i pijem letroks za zlezdu, hvala vam unapred, a hdl i ldl mi je doktor zaokruzio ali mi u laboratoriji nisu uradili ne znam zasto

    Odgovoreno: 03. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno da šećer u krvi koji ima vrednost 15. 6 nije normalna vrednost. Vaše stanje zahteva da odmah odete kod lekara, da se konsultuje endokrinolog i uključi terapija i higijensko dijedtetski režim. Obratite se lekaru!