Moja kcerka stara 23 godine je poslije 10 godina posjetila evropu. U italiji je nakon 5 dana boravka osjetila mucninu i povracala je mnogo. Dobila je infuziju, ali se stanje nije promijenilo. Kada je stigla u kanadu uradjene su sve pretrage koje su u granicama normale. Jos uvijek ima vrtoglavicu pracenu pritiskom u glavi i mucninu u stomaku (ne povraca vise) , nema apetita i osjecaj ima kao da ona nije stvarna, kao da se sve desava kao u nekom snu. Molim vas za vase misljenje, sta bi moglo biti i za uputu sta dalje raditi (cekamo termin za gastroskopiju) , uzima tablete da joj smanje vrtoglavicu i malu dozu tableta za smirenje. Hvala

    Odgovoreno: 30. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Vaša ćerka je sigurno pod lekarskim nadzorom. Prilikom pregleda su sigurno eliminisane stvari koje su urgentne i zahtevaju bolničko lečenje. Ostaje da se isključi gastroenterološki problem. Moguće je da sve bude posledica velikih emocija ili stresa.