Vec neko vreme osecam bolove na desnoj strani grudnog kosa. Nemam kasalj, nemam temperaturu, nikakve druge smetnje samo blagi bol na desnoj strani. Sta moze biti uzrok toga. Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40666

    • Tri ili četiri mjeseca osjecam bol na desnoj strani grudnog kosa! Bol najvise osjecam kada uvece legnem da spavam prilikom okretanja s jedne strane na drugu, tokom dana mozda jednom osjetim tu bol. Da li iko moze da mi objasni uzrok toga?