Bolest fibromialgia - simptomi i nacin lecenja

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40589

    • suzana srejic 15. 05. 2010.

      Ja sam u bolovima vec 6-7 godina ali od pre tri meseca sam dobila potvrdnu dijagnozu dobila sam lekove za bolove i smirenje zivaca, prepisana mi je terapija u bazenu lagana za istezanje misica, dobila sam skraceno radno vreme sa osam sati dnevno na sest, ali neznam sta dalje. Postala sam clan udruzenja za fibromialga ali mi je i dalje najasno sta posle, i koja je odgovarajuca terapija da li neke nase banje mogu da ublaze bol i koje su to banje adekvatne za tu vrstu hronicnog oboljenja, unapred zahvalna, suzana 14 maj. 2010

    • elvira crnovrsanin 30. 03. 2010.

      Imam fibromialgi zivim u holandiji idem na neke terapije fizikalne moje pitanje je koliko se dugo leci ova bolest i postojil jos kakav nacin osim fizikalnih terapija jel je ovo nesto neizdrzivo molim vas da mi odgovorite sa postovanjem pozdrav elvira