Imam holesterol 5. 74, hdl-holesterol 2. 35, ldl-holesterol 3. 08 faktor kardio rizika 2. 45 sta mi preporucujete prosle godine sam imala opreciju zucne kese hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da vodite računa o ishrani, gojaznosti, fizičkoj aktivnosti, pušenju. Naravno krvnom pritisku i šećeru u krvi. Kada to korigujete, korigovaće se i rezultati. Vi ne odstupate mnogo od normalnih vrednosti, tako da ste na pravom putu.