Moji rezultati lipidnog statusa su: holesterol 8. 77 hdl 0. 99 trigleciridi 5. 03 vas savet

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Obavezno idite kod vašeg izabranog lekara da vam da dijetu, proceani vaše opšte stanje i uključi lekove. Potrebno je da se vidi vaš krvni pritisak, šećer, gojaznost, godine, fizička aktivnost proceni da li već imate prisustvo nekih bolesti. . . U svakom slučaju idite kod lekara, vaši rezultati mora da se koriguju.