Imam slabiji krvotok, u zadnje vrijeme mi trne noge, zasto dolazi do toga. Da li je to nesto povezano?

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da vam trnu noge zbog slabijeg krvotoka. Potrebno je da posetite svog lekara koji će naći uzrok i dati vam terapiju. Niste naveli da li ste dijabetičar, kakav je vaš koštano mišićni sistem, kakav je neurološki status, koliko imate godina, da li ste imali neku povredu? Uzroci mogu biti mnogostruki zato posetite svog lekara koi će videti vaše noge.