Vec oko dva meseca osecam konstantan bol u grudima. Pocelo je povremenim bolom jedne tacke, malo levo od grudne kosti i to je trajalo oko nedelju dana. Onda sam pocela da osecam u gornjem delu grudi bol koji nije jak, vise imam osecaj kao da mi gori u unutrasnosti, vise je neprijatan. Imam 52 god. Nisam pusac, ne kasljem niti imam bilo kakve druge smetnje. Bila sam kod doktorke, poslusala me stetoskopom i rekla da je sve u redu sa plucima i da je to verovatno neka alergija. Molila bih vas da mi kazete da li moze i nesto drugo biti u pitanju, jer me brine sto toliko traje, a i smeta mi taj neprijatni osecaj u grudima. Hvala.

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovana,
      S obzirom da ste se pregledali nema razloga za brigu. Pluća i srce su dobro, disajni putevi takođe, sa varenjem je sve u redu (nemate kiselinu i gorušicu) . Eventualnouradite opštu laboratoriju (ako je niste radili duže vreme) , popite neki analgetik i tegobe će verovatno nestati. Ako i dalje trju bolovi ponovo posetite svog lekara.