Poštovani, molila bih vas da mi pomognete. Pre par dana sam osetila sa leve strane stomaka mali bol ispod rebara pa je to prestalo. Bol je bio, kako bih vam opisala kao kad malo duže hodate pa se to pojavi. Sad mene muči sledeće, pošto imam dete devojčicu od god. Dana i često je nosim sa te strane, da li je možda to od nošenja jer kad sednem imam osećaj kao da sam tu nešto priklještila. Ne boli me na dodir nego mi jednostavno smeta kao da mi se čini da imam nešto tu da sam uklještila. Hvala vam unapred na odgovoru pošto sam stvarno preplašena u vezi sa tim.

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nemate razloga za brigu. Tegobe su verovatno od fizičkog napora. Da bi eliminisali strah, uradite laboratoriju koja će svojim vrednostima pokazati stanje organa. Eventualno uradite ultrazvučni pregled stomaka.