Vec sa manjim padom temperature (ispod 20 c) smrzavam se. To je pocelo pre dve godine kada sam morao da operisem krenike. Posebno mi je hladna, ili samo tako osecam, leva strana tela (bolovao sam od encefalitisa 1987) . Sta mislite da se desava? S postovanjem slavisa

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Moguće je da vam je nešto slabija cirkulacija. To kako opisujete svoje simtome ne ukazuje konkretno na neku bolest. Povećajte malo fizičku aktivnost, masirajte ruke i noge, oblačite garderobu od prirodnih materjala i ako ne bude bolje posetite lekara.