Posotvani imam 17 godina i visok sam 183 i imam 89 kilograma. Naime vec dva tri mjeseca mi moji prijatelji i osobe iz moje blizine govore da sam blijed iu licu i da bi trebao da idem doktoru. Ja nemam previse probelma osi sto mi se ponekad manta i nakon casa tjelesnog odgoja u skoli poslije se osjecam malaksalo ikao da treperim. Zatim mi nekad opada i koncentracija i povremeno osjecam probadanje u prijedelu srca. Ja bih vas pitao sad od cega moze da nastaje ova blijedoca i modri podocnjaci ispod ociju i sta bih trebao da uradim od nalaza u decmbru prosle godine sam radio krvnu sliku koja je bila uredu. Juce sam imao ct snimanje uha jer mi nesto nije uredu i kada sam vadio nalaze za ct ureui kreatninin bili su uredu. Molim vas za prijedlog sta da uradim. - hvala

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Potrebno je da uradite krvnu sliku, glikemiju, i druge analize koje će proceniti lekar. Obratite se pedijatru da vam izmeri pritisak, uradi ekg. Više se odmarajte, unosite voće i povrće i dosta tečnosti.