Postovani, imam bolove u glavi poslednjih dvadesetak dana. Krvna slika mi je odlicna. Bio sam kod ocnog lekara i sve je u najboljem redu! Na orl su mi rekli da nemam nikakve probleme ni sa usima, ni sa grlom ni sa nosem. Bio sam i na pregledu kod neurologa koji mi je rekao da je sve u redu. Radili su mi i eeg i lekar mi je rekao da je nalaz idealan. Sta dalje da radim? Kome da se obratim za pomoc, jer i dalje imam bolove u glavi i osecaj kao da cu da padnem u nesvest (ali se taj osecaj ne moze uporediti sa klasicnom nesvesticom) ?

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Izmerite pritisak, možda je on uzrok. Eventualno razmislite nije li neki problem uzrok? Možda umor, stres. Niste naveli da li bolovi prestaju na neki analgetik ili antireumatik? Podrobnije mi opišite bol.