Imam bolove ispod desnog pazuha, kao da pritiskaju na srce i sire se do desnog ramena, uz ove bolove jos imam bolove svremena na vreme u grudima ali open na desnoj strani i bolove rebara??? Dali bi mi nesto vise mogli reci o ovim simptomima i kod kog specijaliste da odem na pretrage? Puno hvala i veliki pozdrav

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Idite na pregled najpre kod lekara opšte prakse koji će vas pregledati, uraditi dodatne analize, uključiti terapiju i ako bude bilo potrebe uputiti na dalje preglede. Niste naveli da li ste mali neku povredu, da li ste bili na promaji, imali jaču fizičku aktivnost, nešto nosili? Da li kašljete, ili ste u skorije vreme imali prehladu? Dakle idite kod svog lekara i ustanovićete o čemu se radi.