Postovani, zanima me, juce sam napipala, ispod brade cvoric velicine graska koji me boli ne dodir. . Udaljen je oko 4 cm od brade, ne vidi se, dok se ne napipa. . Zanima me st to moze da bude i treba li da posetim lekara? Hvala

    Odgovoreno: 19. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da posetite lekara koji će na osnovu palpacije reći o čemu se radi. Može se raditi o nekoj gnojnoj kolekciji, masnom ili nekom drugom tkivu, žlezdi, urasloj dlaci i dr. Pretpostsvljam da je promena bezazlena, ali ipak posetite svog izabranog lekara.