Postovani, pre izvesnog vremena dogodio mi se ovaj slucaj; nakog velikog straha u situaciji u kojoj sam se mnogo uplasila, osetila sam strasnu malaksalost. Pocelo je da mi se"smrkava"pred ocima, vrti u glavi i imala sam utisak da cu se srusiti. O cemu se radi? Na koji nacin da ovako nesto ubuduce kontrolisem? Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Vaši osećaji i tegobe su bile adekvatne vašem stesu tj. Napadu panike. Nadam se da da takvih slučajeva više neće biti ili će ih biti jako retko. Za sada nemate razloga za brigu. Ako se tegobe ponavljaju potražite savet psihijatra.