Postovani, imam 18 godina i veoma slabo pamcenje i koncentraciju. Zanima me ako biste mi mogli preporuciti nesto za poboljsanje. . .

    Odgovoreno: 16. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ne bih vam preporucila nista konkretno od preparata. Pokusajte da racionalno organizujete dan. Idite redovno na predavanja, redovno se hranite dovoljnom koli; inom voca i povrca, ne jedite jake i obimne obroke pre ucenja, dovoljno spavajte i boravite na svezem vazduhu. Naravno pokusajte i da redovno izlazite sa drustvom. Napravite dobar plan i bicete usesni. Probajte da budete pozitivni, uporni i koncentracija ce se sigurno razviti. Vi to mozete, samo napred.