Postovani, u proteklih nekoliko dana desavaju mi se vrlo cudne stvari sa organizmom. Prvo, ne mogu da pijem prepisane antibiotike (koje mi je ginekol. Prepisao-orvagil) , jer cim ih progutam, odmah se vracaju. . To mi se nikada ranije nije desavalo. Zatim, prehladim se, nakon 2 dana, i grlo me boli, nos curi. . Itd. . . Dovicin cim popijem, povratim. . . A fervex sam isto pila, i opet muka. Prestanem sa tim i posle par dana, kad prehlada vec popusta, pocinje da me probada ispod desog rebra, a narocito kada idem u wc. Ne znam sta se desava, da bi posle 1 dan dobila osip po celom telu i otekline na ocima, usima. . Kao fleke. Pomislila sam da su boginje, i odem kod lekara i daju mi neke 2 injekcije za alergiju (nikad u zivotu nisam bila ni na sta alergicna) , pa sam ostala otecena, ali crvene fleke i svrab nestaju. . I dalje me probada to ispod rebra. . . Inace mi je slab imunoloski sistem, jer se malo-malo prehladim. . Ne pijem, ne pusim, treniram, dosta spavam. . Jedino sto ne vodim posebno racuna o ishrani i nemam naviku da redovno uzimam voce i vitamine, i pijem kafu. Takodje, imam hronicno nizak pritisak (oko 90 sa 60, ili 80 sa50) . Ne znam sta nije u redu. Sta je samnom? Na sta ti simptomi mogu da ukazuju? Kako da ojacam svoj imunoloski sistem, i sta da radim sa pritiskom, jer sam pospana po ceo dan? Unapred vam puno hvala

    Odgovoreno: 16. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Kod vas se desava prolazni splet okolnosti. Zaista ste uzimali preparate koji se inace teze podnose. Oni kod mnogih izazivaju mucninu i teski su za varenje. Sto se tice imunoloskog sistema, proverite barem laboratoriju pa cete videti da li je zaista tako. Razvili ste i alergiju, pa ste zakomplikovali stvari. I to cete resiti. Uzmite neko vreme malo vitamina, dosta tecnosti i pokuajte da boravite na svezem vazduhu i bavite se sportom.