Pozdrav, dugo vremena, cak i vise godina, manje ili vise, spava mi se tokom cijelog dana bez obzira da li sam odmoran ili ne, koliko i kakvih fizickih aktivnosti sam imao. Prilicno sam aktivan i puno radim ali potrebu za spavanjem imam i onda kad nista ne radim, kad sam na odmoru. . . Osjecam da nesto nije u redu. Putovao sam u inostranstvo i tamo radio i za to sam morao proci detaljne ljekarske preglede i uvijek je sve bilo ok (ponekad malo povisen holesterol) . Zdravo se hranim, skladno sam gradjen, sa povremenim kilogramom vise ili manje. Jos jednom pozdrav i hvala na vasem vremenu. G.

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Posto ste prosli detaljne lekarske analize vaša potreba za snom, odnosno san su potpuno normalni. Niste naveli koliko sati dnevano spavate ali ito nije neka stalna kategorija. Jednostavno takav vam je organizam. Eventualno vidide da li pijete neke lekove i koje?