Imam gvodje 6. 6 ostala krvna slika je u redu drzala sam dijetu ipreterano smrsala sta da korisim da uvecam gvodje i dodam na kilazi

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Moraćete da krenete sa nadoknadom gvožđa. Naravno pravilnom ishranom i uzimanjem preparata gvožđa. Ishrana bi podrazumevala borovnicu, koprivu, cveklu, pasulj, a od preparata ili heferol. Ferrogradumet, orferon, legofer, ferrum lek, tot hema ili već šta vam savetuje vaš lekar. O dužini terapije ćete se dogovorite sa njim, a ubuduće vodite računa o dijeti i radite je pod nadzorom stručnjaka.