Postovani doktore skoro sam radila kompletnu laboratoriju. Podobitku reyulta sa strane pise slabolipemican serum. Pre nekoliko dana oko 8, cini mi se vec sam vampostavila to pitanje, a nema odgovor sta to znaci. Pa ukoliko nadjete vremena ja bih vas najlepse molima da mi posaljete odgovor sto je pre moguce. Uveliko zahvalna.

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Napišite mi tačne vrednosti holesterola i triglicerida. Pretpostavljam da slabolipemičan znači da su rezultati blago povišeni te vam treba dijeta i fizička aktivnost. Najbolje bi bilo da mi ipak navedete tačnne vrednosti.