Postovani, primetila sam pre od prilike 2-3. Meseca kako mi pupak vlazi. Zapravo, javlja mi se u pupku neka bela tecnost, poput sektreta neprijatnog mirisa. Od prilike to mi se javlja nekih 10. -ak dana pre menstrualnog ciklusa. Obracala sam se svom lekaru opste orakse, ali on misli da je znoj u pitanju. Sta vi mislite o svemu tome? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako nema nikakve granulacije, promene a već ste išli na pregled onda nema nikakvog razloga za brigu. Redovno radite toaletu pupka, najpre nekim neotralnim sapunom a zatim ga dobro obrišite pamučnim peškirom. Ako eventualno primetite da i nakon toga pupak vlaži javite se lekaru da još jednom proceni ima li razloga za brisom ili drugim pregledom.