Postovani, u septembru prosle godine sam dobila osip na kozi, visoku temperaturu i jake bolove i otok u zglobovima, javila sam se doktoru, radila sam analize krve-visok crp, 58. Radila sam asto testove bili su negativni, bila sam kod infektologa, interniste, ginekologa, pulmologa. Rekli su da je navodno u pitanju koprivnjaca. Primala sam injekcije 7 dana i to se povuklo. Medjutim od tada ja vrlo cesto dobijam temperaturu, pracenu visokim crp, bolom u zglobovima, najvise zglobovima lica, suhim kasljem sa izbacivanjem bijele pljuvacke, uvecanim limfnim zlijezdama na vratu. Sta ustvari predstavlja taj crp jer kod mene malo padne pa opet skoci. Unaprijed vam se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      On predsavlja nalaz koji nam ukazuje na neko žarište, zapaljenje i može biti povećan kod mnogih bolesti. Niste naveli da li se žlezde povlače nakon upotrebe antibiotika, kakvo je stanje grla, da li je konsultovan reumatolog i šta je naveo pulmolog. Dakle javite se svom lekaru koji će naći odgovor na vaš problem.