Postovani, javljala sam se skoro ali jos uvek nisam resila svoj problem. Imam temperaturu skoro 2 meseca, isla kod svih lekara i nema resenja. Nedelju dana sam bila bez temperature tada je i laboratorija bila u redu ali od prekjuce ponovo temp. 37. 2. Do skoro samo popodne a sada i pre podne imam. Simptome nikakve nemam samo 2 potkozna cvorica na glavi koje su gledali svi lekari. Ispitivani su neki virusi i doktorka je rekla da nema potrebe za dalje lecenje kod nje. Da li treba da cekam neki simptom i sta bi to vise moglo da bude. Unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ako ste konsultovali sve lekare onda zaisa ne bih znala šta da vam kažem osim da jedete dosta voća, povrća i trudite se da boravite na svežem vazduhu zbog imuniteta. Takođe uzimajte dosta tečnosti i čajeva.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #38356

    • I ja imam isti problem, koji traje malo duze, imam t 37-1,37-2. . 36-9, 37-4... Obratite paznju na menstrualni ciklus, moguce je u drugoj polovini ciklusa imati blago povisenu temperetaru. I to je sasvim normalno