Postovani doktore! Na sta ukazuje sedimentacija eritrocita 1h20 2h41. Vec godinama imam takav nalaz, ali lekar ne kaze nista zbog cega je to tako. Unapred vam puno zahvaljujem. Dragan iz vlasotinca.

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vaša sedimentacija ina znaćaja ako mi navedete tegobe, ostale laboratorijske analize, vaše opšte stanje te je najbolje da o tome popričate sa svojim lekarom. On će vam reći da li vaša sedimentacija ukazuje na neki problem.