Poštovana,
    Mog oca često guši, boli ga u predjelu grudnog koša, vrti mu se u glavi, drhte mu noge, a sada se žali i na bol u želudcu, mislim da se on i malo uspaniči, inače sa srcem mu je sve u redu bio je na pregledu, malo mu je uvećan pritisak ali to je uvijek tako i pije tablete za regulaciju pritiska, nalazi krvi i mokraće su mu u redu, inače je prije 10 god imao penicilinski sok, ali obi simptomi su mu od prije godinu dana, šta može da bude, da li nešto ozbiljno, mnogo sam zabrinuta.
    Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 24. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Niste mi naveli laboratorijske analize, da li je pušač, da li konzumira alkohol, kakvu vrstu hrane, kakva je stolica da li ima mučninu? Da li gubi na težini, ima li problema na poslu u porodici? Bilo bi dobro da poseti gastroenterologa uz saglasnost izabranog lekara i okvirno bi se isključili organski uzroci. Može se raditi o psihogenom uzroku što iziskuje kontrolu psihijatra i ubrzo će Vašem ocu biti bolje.
      Pozdrav.