Poštovana,
    Već duže vrijeme imam na preponi jednu gukicu kao loptica veličine zrna graška, vremenom se smanji pa uveća, inače me ne boli kad je ne diram, a kada je stisnem ponekad curi nešto kao gnoj bijele boje, inače prošle godine sam imala isti problem na drugoj preponi ali je sama nestala i na tom mjestu mi je ostala tamna flekica.
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 24. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ne bi bilo loše da tu promenu pogleda Vaš lekar i kaže čime da je tretirate, očistite dezinficijensom i namažete mašću, možda stavite oblogu. Na taj način će promena proći bez flekice i ožiljka. U svakom slučaju ništa ne dirajte sami.