Unapred hvala!
    Tetka mi je u bolnici u Kragujevcu. Pre 10ak dana je dobila visoku temperaturu, skoro do 40c. I u takvom stanju je bila 7 dana dok nije pala temperatura. Međutim od kako je pala temperatura ona je u krevetu i ne može da se pomeri, ni malo. Prvo je ležala na infektivnom odeljenju ali tamo nisu našli ništa. Sada je na neurologiji i rađen joj je skener ali pokazuje da je sve u redu. Trenutno čeka da joj rade magnetnu rezonancu. Prva terapija joj nije pomogla ni malo, sada su joj dali drugu ali je sve to dato odprilike jer ne znaju još o čemu se radi. Bilo kakva pomoć će puno značiti.
    Još jednom hvala!

    Odgovoreno: 23. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Zaista nema dovoljno podataka o njenim tegobama: da li ima glavobolje, neuroloških ispada, problema sa mokraćom, bubrezima, kako je ginekološki, pulmološki, kakvi su joj laboratoriski rezultati. Bitno je da je Vaša tetka u pod lekarskim nadzorom.
      Pozdrav.