Poštovana,
    U poslednje dve nedelje osećam jake glavobolje koje su više prisutne na temenu odnosno na pozadini iznad vrata, bol je ponekad tako velik da mi graške znoja izađu na čelu, lekovi protiv bolova mi slabo pomažu, vremenski bol se javlja u više navrata dnevno. Uradila sam krvnu sliku sa biohemijom, neurološki pregled, očni pritisak i sve je u redu. Šta mi dalje predlažete.
    Unapred sam Vam zahvalna. S poštovanjem.

    Odgovoreno: 08. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Proverite krvni pritisak i njegove oscilacije tokom dana. Eventualno snimite vratni deo kičme sa se vidi da li je prisutna spondiloza. Uzimajte kompleks vitamina B i šumeći magnezijum izvesno vreme dok Vam se ne postavite konačna dijagnoza.
      Pozdrav.