Molim Vas!
    Zbog poremećaja hormona imam višak kilograma, imam otoke u stopalima do pola listova nogu. Pijem yurinex 1x1dnevno, spironolakton po pola dnevno, aspirin protekt 100 1x1 dnevno. Ništa mi nije bolje! Da li postoje bolji lekovi i koji su?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Terapija Vam je diuretska, odnosno bazirana na izbacivanju viška tečnosti. Preparati su Vam dobri i postoje samo njihove paralele. Verovatno morate rešiti hormonske probleme i višak kilograma da bi se rešili i otoka. Naravno prvo se mora naći uzrok otoka (vi ste to već uradili).
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #35103