Poštovana,
    Imam problem sa viškom kilogramima. Samim tim i grudi su mi se uvećale, plašim se da ću dobiti oblik ženskih grudi. Masne naslage su se nataložile da ni uporno vežbanje mi ne pomaže. Većina muškaraca kod nas odlučuje se za liposukciju. Ja ne bi pod nož. Da li postoji neki preparat za smanjenje masnih naslaga na grudima, gel ili krema? Da li za grudi mogu da se koriste preparati za topljenje masnih naslaga stomaka. Molim Vas odgovorite mi ako postoji i koji je to preparat. Nadam se da ću dobiti odgovor jel Vam pišem po 3. put a odgovor na ta pitanja nisam dobio.
    Unapred hvala. Miloš

    Odgovoreno: 01. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Takvu mast ja ne poznajem niti imam iskustva u praksi. Dobra iskustva sa pacijentina imam samo kada ih uputim u savetovalište za dijetetiku, kada svaki pacijent dobije dijetu za sebe, kada je poštuje i redovno vežba, pliva, trči, šeta. Obavezno idite na redovne kontrole jer će Vam to uliti samopouzdanje i dati volju da dovedte težinu na optimum.