Poštovana,
    Pre par dana mi se pojavi otok sa spoljne strane desne butine, bolan na dodir. U oteklini su se pojavile kvržice veličine šljive, ne toliko bolne na dodir (dve kvržice). Danas kao da su se pomerile malo nagore, otok je i dalje tu. Moram da napomenem da sam pre 6 god imala jak udarac baš u tom delu, prilikom pada sa motora. I da se nadovežem na priču, da sam dan pre otoka duvala bazen, nožno, baš tom nogom (sat vremena) jako sam uplašena, ali tešim se da je to samo upala mišića. Help!!!
    Hvala.

    Odgovoreno: 01. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Pratite veličinu, oblik, toplinu te i druge noge. Namažite liotn gel i popite paracet ili brufen. Ako primetite da je bolje radi se o upali a ako primetite jače bolove, razliku u temperaturi obratite se svom lekaru i obavestite me o stanju.