Poštovana,
    Imam jedno pitanje u vezi mog druga naime one je danas trenirao u teretani i umorio se ono baš fino i došao je kući večerao malo bolje i legao da spava spavao je jedno četiri sata i kada su mu ukućani prišli on nije disao i nije imao puls. Kako ukućani tvrde čak su ga dvadeset minuta budili. Ipak se probudi ali kaže da se prije sna osjećao nekako napet i umoran a nakon ovog čudnog sna nekako odmoren se osjeća kao nikad do sad i nekako kažte baš raspoloženo. Možda zvuči smiješno ali šta je bio uzrok i da li je stvarno srce bilo stalo i disanje?
    Hvala.

    Odgovoreno: 01. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Srce svakao nije stalo kao ni disanje. Možda je puls bio jedva pipljiv disanje mirno i plitko ali svakako nije došlo do njhovog prekida. Savetujem da ipak ode do svog lekara radi provere zdravstvemog stanja, pulsa, srčanog ritma i pluća.